Hart-Lift

3obrazki

Podnośnik

Dysponujemy podnośnikiem koszowym zwyżka 18-22m Nissan Cabstar z 2011r do 3,5t. Zapewniamy podnośniki koszowe Warszawa.

Zalety:

  • niewielkie rozmiary maszyny, wysokość 2,75m  i masa do 3,5t
  • obciążenie kosza 220kg
  • kosz obrotowy 180º  (2×90º)
  • obrót ramienia 360º
  • wychył boczny przy max obciążeniu 220kg-10m rob.
  • możliwość pracy na silniku elektrycznym przy dojściu do 230V – co znacznie ułatwia pracę w pomieszczeniach
  • w koszu wyjście elektryczne 230V oraz na wodę lub powietrze sprężone
  • doświadczony operator
  • dla stałych klientów rabaty
  • możliwość negocjowania ceny

podnośniki koszowe Warszawa

 

 

 

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak często mamy do czynienia z sytuacją, w której potrzebny jest profesjonalny podnośnik koszowy. Dzieje się tak chociażby wówczas, gdy wykonywane są prace na wysokościach lub kiedy zaistnieje konieczność umycia wysoko umieszczonych okien czy elewacji. Podobnie ma się rzecz wtedy, kiedy okna należy zamontować lub zdemontować albo gdy elewacja wymaga odświeżenia (malowanie). Tego typu podnośniki z powodzeniem sprawdzają się także podczas różnego typu prac blacharskich czy tynkarskich.

Jeśli zatem aktualnie muszą Państwo wykonać jedną z wymienionych czynności, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług! Podnośniki koszowe Warszawa z obsługa operatorską – i każda z prac uda się doskonale!

Często jesteśmy także proszeni o przyjazd w sytuacji, gdy potrzebne jest zamontowanie lub zdemontowanie klimatyzatora, stalowych konstrukcji czy hal namiotowych. Niejednokrotnie zdarzało nam się również demontować kominy umieszczone na dużych wysokościach. Nasz zespół miał również okazję współpracować przy niejednej filmowej oraz fotograficznej produkcji.

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu jak nikt inny – posiadamy bowiem wieloletnie doświadczenie w branży, a nasi pracownicy ukończyli wszelkie niezbędne kursy oraz szkolenia. Zawsze pracujemy w sposób w stu procentach bezpieczny, z zaangażowaniem wykonując każde z powierzonych nam zadań. Jeśli chodzi o podnośniki koszowe Warszawa, jesteśmy niekwestionowanymi liderami – wielokrotnie podkreślają to nasi zadowoleni Klienci. Wszak nikogo nie pozostawiamy bez pomocy, działamy zawsze szybko, sprawnie i skutecznie – taka jest bowiem nasza dewiza. Dysponujemy najlepszym sprzętem renomowanych światowych marek – w połączeniu z naszymi umiejętnościami sprawiają one, że każde z wyzwań jest dla nas do przyjęcia.

Warto wiedzieć także, że stali Klienci mogą liczyć u nas na wysokie rabaty. Jesteśmy na tyle elastyczni, że zgodziliśmy się także na negocjacje cen – Zleceniodawcy są tym faktem niezwykle usatysfakcjonowani. Podkreślmy raz jeszcze, że najlepsze podnośniki koszowe Warszawa znajdują się właśnie u nas – warto sprawdzić to, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Nasza wykwalifikowana ekipa każdego dnia dokłada wszelkich starań, by każde zlecenie wykonane było z maksymalną skutecznością, precyzyjnie i terminowo. Wiemy bowiem, iż w naszym fachu nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy, pomyłki czy zaniechania. Nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę z tego faktu, dlatego zawsze ze stuprocentowym zaangażowaniem podchodzi do każdego powierzonego mu zadania. Udaje nam się to, z czym inni sobie nie poradzili – wszelkie prace na wysokościach wykonujemy najlepiej. Nie bez przyczyni nasi zadowoleni Klienci często podkreślają, iż konkurencję już dawno pozostawiliśmy daleko w tyle. Bardzo nas ów fakt cieszy, jednak nie spoczywamy na laurach, ciągle nabywamy nową wiedzę oraz umiejętności.

Jeśli w chwili obecnej komukolwiek z Państwa potrzebne są podnośniki koszowe Warszawa, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy sto procent satysfakcji!